image

Гарантія

ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Вартість Вашого нового автомобіля Jeep® включає 24 місяці гарантійного обслуговування, яке починається з моменту передачі автомобіля і не має обмежень по пробігу.

Гарантія забезпечує усунення заводських дефектів Вашого автомобіля, яке проводиться безкоштовно з використанням оригінальних запасних частин і включає в себе:

  • ремонт або заміну несправної деталі;
  • трудові ресурси, необхідні для заміни або ремонту;
  • витратні матеріали, необхідні для проведення ремонту

ГАРАНТІЯ ВІД КОРРОЗИИ

Гарантія відшкодовує вартість всіх запасних частин, матеріалів та робіт, необхідних для ремонту або заміни зовнішніх металевих панелей кузова (тобто забарвлених елементів кузова, видимих ​​при обході автомобіля), якщо ці елементи піддалися корозії з утворенням наскрізного отвору.

Залежно від елемента конструкції гарантія має два терміни дії:

  • для листових металевих панелей кузова тривалість дії гарантії становить 2 роки незалежно від пробігу;
  • для зовнішніх листових металевих панелей кузова (тобто забарвлених елементів кузова, видимих ​​при обході автомобіля) тривалість дії гарантії становить 7 років незалежно від пробігу.

Повні умови гарантійного покриття Ви зможете знайти в керівництві по гарантії.

Післягарантійне обслуговування.

Після завершення базової заводської гарантії у Вас є можливість продовжити безкоштовно усувати несправності автомобіля, придбавши контракт на післягарантійне обслуговування. Список покриваються елементів визначається обраним контрактом.

Ви можете підібрати контракт з терміном дії і пробігом, які в точності відповідають Вашим планам і потребам. Це зробить Ваші інвестиції в автомобіль максимально ефективними.